ZSCKR Henryków
Start arrow Aktualności
Aktualności
Dożynki Gminne 2018 PDF Drukuj Email
06.09.2018.

Tegoroczne Dożynki Gminne na szprotawskich Błoniach nie mogły odbyć się bez naszego udziału… 26 sierpnia 2018 r.  uczniowie godnie reprezentowali ZSCKR podczas mszy dożynkowej i brali w niej czynny udział , prezentując sztandar szkoły oraz niosąc dary rolników.  Jak co roku nasze stanowisko przygotowali uczniowie ze swoimi wychowawcami. Ponownie zaprezentowały się uczennice technikum żywienia, które częstowały mieszkańców gminy własnoręcznie przygotowanymi na miejscu naleśnikami, które, podobnie jak i w roku ubiegłym, cieszyły się ogromna popularnością. Jest to dla nas niezmierne miłe, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym święcie Gminy po raz kolejny.

 

 zobacz zdjęcia

 
Kurs "spawacz" PDF Drukuj Email
02.07.2018.

27 czerwca 2018 r. grupa 10 uczniów naszej szkoły zakończyła w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w ZSCKR w Henrykowie" kurs spawacza i zdała egzamin. Gratulujemy!!!

  

 
Kurs "Pilarz Drwal" PDF Drukuj Email
14.06.2018.

Uczestnicy kursu "pilarz - drwal" (pierwsza grupa) realizowanego w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w ZSCKR w Henrykowie" zakończyli zajęcia i pozytywnie zdali egzamin praktyczny i teoretyczny. Gratulujemy

   

 

 
Udział w akcji "Jak nie czytam, jak czytam" PDF Drukuj Email
14.06.2018.

8 czerwca uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Akcja ma na celu promowanie czytania dla przyjemności. Bez przymusu, w miłej atmosferze, wraz z rówieśnikami, nauczycielami. Czytanie w szkole nie musi kojarzyć się z lekturami, wielką ideologią i obowiązkiem, może być rozrywką.

  

 
Kurs "Systemy fotowoltaiczne" PDF Drukuj Email
17.05.2018.

olejny kurs w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w ZSCKR w Henrykowie został zakończony. Teraz były to "Systemy fotowoltaiczne, projektowanie, wykonawstwo" realizowany przez naszego partnera w projekcie - Uniwersytet Zielonogórski. 

  

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 252