ZSCKR Henryków
Start
Samorząd PDF Drukuj Email
28.02.2009.
Przewodniczący:
  • Arkadiusz Kulesza, kl. II TM,

Zastępcy

  • Paulina Moc, kl III TŻ
  • Aleksandra Wawruszczak, kl. II TŻ

Sekcja artystyczna (organizuje imprezy kulturalne w naszej szkole takie jak: Szkolne Dni Profilaktyki, Jasełka i inne uroczystości wynikające z harmonogramu pracy Samorządu, czuwa nad reprezentowaniem szkoły na zewnątrz w różnych imprezach i konkursach):

Sekcja prasowa (dba o gazetkę Samorządu i inne gazetki na terenie szkoły, pomaga innym sekcjom w przeprowadzaniu akcji wynikających z harmonogramu pracy samorządu, sporządza recenzje z imprez szkolnych):

Sekcja opiekuńczo- charytatywna (przeprowadza zbiórki charytatywne, organizuje pomoc potrzebującym uczniom naszej szkoły, zajmuje się rozprowadzaniem cegiełek, akcją „Góra grosza”, WOŚP itp.):

Regulamin samorządu

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »