ZSCKR Henryków
Start
Ach co to był za bal
14.03.2017.

21 stycznia 2017 r. był ważną datą dla uczniów i uczennic naszej szkoły. Po czterech latach nauki maturzyści mieli okazję do wspólnej zabawy na balu studniówkowym i zapomnienia o stresie związanym z nadchodzącymi egzaminami. Panie w przepięknych sukniach i Panowie w eleganckich garniturach spotkali się w Zagrodzie Biesiadnej w Szprotawie by móc razem świętować. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 18:00. By tradycji stało się zadość uczniowie klasy IV TR, IV TW i IV TŻ zatańczyli poloneza po czym wzniesiono toast. Prowadzący powitali wszystkich zgromadzonych. Złożono podziękowania gronu pedagogicznemu za  przekazaną wiedzę oraz sponsorom za pomoc  bez której nie udało by się przygotować tak wspaniałej uroczystości. Później zjedzono kolację i w końcu można było oddać się szampańskiej zabawie. Wszyscy bez wyjątku ruszyli na parkiet i sala mieniła się wszystkimi kolorami tęczy, czemu przysłużyły się suknie naszych Pań. Nie mogło również zabraknąć tortu. Pierwszy fragment ukroił dyrektor, następnie wszyscy chętni zostali poczęstowani. Po krótkiej przerwie uczniowie zaprezentowali skecz na temat naszych nauczycieli. Dodatkowo wyświetlona została prezentacja przedstawiająca uczniów podczas przedstawień, wycieczek i innych wspólnie spędzonych chwil. Nie obyło się bez łez. Nic nie jest w stanie oddać klimatu, który panował w tym czasie w Sali.....Pary powróciły uśmiechnięte na parkiet i bawiły się na min przy dźwiękach muzyki aż do rana. Była to niezwykła i niezapomniana noc. Zarówno bal jak i cztery lata spędzone w murach szkoły pozostaną w pamięci uczniów. A teraz czas na przygotowania do matury…. 

 
Dzień Kariery - Zawodowca
23.02.2017.

W naszej szkole zorganizowano  25 stycznia 2017 r. Dzień Kariery- Zawodowca pod hasłem: "Bądź autorem swojej kariery”. Wcześniej  przystąpiliśmy do  testowania programów z doradztwa edukacyjno -zawodowego w ramach projektu „Efektywne doradztwo edukacyjno-zawodowego dla dzieci, młodzieży  i dorosłych” realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, czego zwieńczeniem było przygotowanie powyższej imprezy. Na przygotowanych stanowiskach zaprezentowały się m.in. uczelnie wyższe, przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Żaganiu, lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele Nadleśnictwa w Szprotawie,  Komendy Powiatowej Policji  w Żaganiu, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Żaganiu  oraz Komendy Powiatowej  Państwowej Straży Pożarnej w Żaganiu. 

Czytaj całość
 
Wystawa ksiązek zakupionych przez bibliotekę szkolną
09.01.2017.

Dnia 20 grudnia 2016 roku w szkole odbyła się wystawa nowych książek z naszej biblioteki szkolnej. Zostały one zakupione w ramach projektu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa„ , a ich wybór został dokonany na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród wszystkich uczniów szkoły.  Biblioteka wzbogaciła się o około 300 książek fantastycznych, kryminałów, romansów, biografii, poradników i książek kucharskich. Mamy nadzieję, że taki zakup przyczyni się do wzrostu czytelnictwa w naszej szkole.

  

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 245

Dziennik

zaloguj się

Dołącz do nas

Platforma edukacyjna

Zaloguj się

Statystyka wizyt

wizyt wczoraj: 210
wizyt dzisiaj: 5
wizyt wszystkich: 27092
botów/pająków: 7

Kalendarz

N P Ś Ś Ś P N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

BIP

  bip_logo_pomn1_grad.jpg